TAMBU’yu indirdi Mercedes’i kazandı

Türk Telekom Tambu’yu indiren milyonlarca kullanıcı arasından yapılan çekiliş sonucunda, Mercedes A 180 kazanan talihli Türk Telekom Genel Müdürlük’te aracını teslim aldı

30 Haziran 2018 Cumartesi, 00:09
turk_telekom_tambu

TAMBU’yu indirdi Mercedes’i kazandı

Türk Telekom, yerli dijital klavyesi Tambu‘yu indiren bir kişiye Mercedes A 180 kazandırdı.

Türk Telekom’un, yerli teknoloji vizyonundan hareketle geliştirdiği dijital klavyesi Tambu bir talihliye Mecedes A180 hediye etti. İnce belli bardaktaki çaydan, nazar boncuğuna kadar kültürümüze ait pek çok çıkartmanın yanı sıra, terlik atan anne gibi günlük hayatımızı yansıtan hareketli çıkartmaların yer aldığı Tambu milyonlarca kullanıcıya ulaşmanın verdiği mutlulukla, bir kullanıcısına araba hediye edeceğini duyurmuştu.

Tambu’yu indiren milyonlarca kişi arasından yapılan çekilişle Mercedes A 180’i kazanan Özlem Gündoğdu, anahtarını Türk Telekom Dijital Servisler Başkanı Ramazan Demir’in elinden aldı.

Tambu’da yer alan hareketli çıkartmaları ve stickerlerı çok severek kullandığını belirten Ev hanımı Özlem Gündoğdu “Eve zarf geldiğinde oldukça şaşırdım ilk etapta arabanın bana çıktığına inanmadım. Telefonla beni aradıkları zaman gerçek olduğuna inandım. Türk Telekom’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz