Schwarzkopf kaçıncı yılını kutluyor?

Schwarzkopf’un 120. yılı kutlamaları, dünyaca ünlü isimlerin katıldığı bir etkinlikle başladı

14 Nisan 2018 Cumartesi, 00:35
schwarzkopf_120_yil

Schwarzkopf kaçıncı yılını kutluyor?

Schwarzkopf, 120. yılını ‘İstediğin Sen’ kampanyasıyla kutluyor. Berlin’de başlayan 120. yıl kutlamalarına dünyaca ünlü isimler katıldı.

Schwarzkopf, 120 yıldır yenilikleriyle kendilerini daha iyi ifade etmeleri için insanları güçlendiriyor. Güçlü marka, saça olan tutkusuyla uzmanlığını yansıtırken güven ve modayla dolu yenilikleriyle de gurur duyuyor. Schwarzkopf’un misyonu, yeniyi ve kendini çeşitli şekilde ifade etmeyi desteklemek. #istediğinsen kampanyası farklı stillerin, anların ve kutlamaların bir yansıması.

Kampanya ile ilgili konuşan Henkel Beauty Care Global Pazarlama Direktörü Marie-Ève Schroeder, “İnsanlar artık klişe güzellik anlayışlarının dışına çıkmak istiyor. Her birey, karakterini kendi bireysel ve otantik yoluyla ifade eder. Schwarzkopf, herkese kendisini en güzel ve her an rahat hissettirecek stilleri sunuyor.” diyor.

#istediğinsen – gerçek insanlar, gerçek görünüm

#istediğinsen modern ve yenilikçi kampanyaları ve Toni Garrn gibi dünyaca ünlü modelleri, Iamgalla gibi global Schwarzkopf elçilerini ve farklı yaş gruplarından sözcüleri barındırıyor. Ünlü blogger ve stilist Gamze Biran da tüm dünyanın takip ettiği etkinliğe katılarak Türkiye’yi temsil etti.

Armin Morbach, 120. yılında Schwarzkopf için bir ilke imza atıyor: Marka tamamen bireylerden ve doğal güzellikten ilham alıyor. Saç kategorisinde bir öncü olarak Schwarzkopf, saç fotoğrafçılığında modelleri daha doğal yönleriyle öne çıkarmak için fotoğraf düzenlenmesinden kaçınıyor. Yüzlerce üründen oluşan portfolyosu, yeni partnerleri ve hikayeleriyle herkese kendini en iyi şekilde ifade etme şansı tanıyor.

schwarzkopf_120_yil_02

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz