Audi ve Avek’ten Bozcaada Caz Festivali

Avek Otomotiv, çeşitli alanlarda yapmış olduğu sponsorluklarına yenisini ekledi

25 Temmuz 2017 Salı, 12:34
1500963361_Avek___anakkale___Bozcaada_Pavli_Caz_Festivali-525x320

Audi ve Avek’ten Bozcaada Caz Festivali

Volkswagen, Seat, Audi, Skoda Yetkili Satıcısı ve DOD Bayisi Avek Otomotiv, yapmış olduğu sponsorluklarına bir yenisini daha ekledi. Bozcaada Caz Festivali’nin ana sponsorlarından biri oldu…

Bozcaada Caz FestivaliAudi ve Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Avek Çanakkale ana sponsorluğunda 28-30 Temmuz tarihleri arasında ilk kez müzikseverlerle buluşuyor. Tarihi Ayazma Manastırı’nın ev sahipliği yapacağı festival, Caz’ın yanı sıra funk, pop, etnik, balkan, fusion gibi farklı türleri de bir araya getirecek.

Audi, sanatın çeşitli dallarına destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Audi, Doğuş Otomotiv- Audi Çanakkale Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv ile birlikte, 28-30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek Bozcaada Caz Festivali’nin ana sponsoru oldu.

İlk kez müzik severlerle buluşacak festival, diğer festivallerden farklı olarak açık hava tipi müzik festivali konseptini caz müziği ile bir araya getirecek. Ayazma Manastırı’nın ev sahipliğinde Bozcaada’nın eşsiz doğasını müzikle buluşturacak olan festival, funk, pop, etnik, balkan, fusion ve özgür caz gibi türleri içeren geniş bir programa sahip.

Festivalde sahne alacak isimler arasında, Önder Focan & Şallıel Bros. ‘Funkbook’, Jülide Özçelik, Çağrı Sertel, Elif Çağlar 4tet, Ediz Hafızoğlu “Nazdrave” feat.Ülkü Aybala Sunat , MadenÖktemErsönmez, Lara Di Lara, Selen Gülün Trio, Nilüfer Verdi’ Latin Brazil Ensemble’, Şenova Ülker Quartet feat. Meltem Ege, Suzin Akalan, Lycian Herbs feat. Korhan Futacı, Ediz Hafızoğlu, Çağlayan Yıldız, Cenk Erdoğan, Holler my Dear, Songs From a Breeze ve Sebastian Studnitzky gibi yerli ve yabancı birçok ünlü müzisyen bulunuyor.

Çanakkale Bölgesi’nde faaliyet gösteren Doğuş Otomotiv- Audi Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv, bölgede pek çok etkinliğin ana sponsoru konumunda. Avek en son geçtiğimiz sene Gelibolu Maratonu’na da destek olmuştu.

Incoming search terms:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1831 tCEWS0rYmnf7KCQ1X9pBBwwGKXbTiqqkWTKgXOIbmZPXzaD6XYjJmUkFXj0BzXCA 17911717c04f22e1612cd8a34f5ba26e62c8070b&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz