Avek Otomotiv Fortune 500’de 156. sıraya çıktı!

Avek Otomotiv, geçen yıl 192. sırada yer aldığı Fortune 500’de 156. sıraya yükseldi

11 Temmuz 2017 Salı, 11:10
avek_fortune_500-642x320

Avek Otomotiv Fortune 500’de 156. sıraya çıktı!

İstanbul Tekstilkent’de, 2006 yılından bu yana Doğuş Otomotiv’in yetkili satıcılığı ve servis hizmetini veren Avek Otomotiv, başarı çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Yenilikçi hizmet anlayışıyla kalitesini daima geliştiren Avek Otomotiv geçtiğimiz günlerde önemli bir başarıya daha imza attı.

Avek Otomotiv, Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirleyen “Fortune 500 Türkiye” sıralamasında bu yıl da konumunu üst sıralara taşımayı başardı.

Geçtiğimiz yıl 192. sırada yer alan Avek Otomotiv, bu sene çıtayı yükseltmek için servis kapasitesi ve personel sayısını artırarak, 36 sıra birden yükseldi ve 156. sırada yer aldı ve başarılı yükselişini bir kez daha kanıtladı. Avek Otomotiv, “Motorlu Taşıt Satış ve Servisi” kategorisinde ise 6. sırada yer aldı.

Bu yıl onuncusu açıklanan “Fortune 500 Türkiye” sıralamasında Avek Otomotiv, 1 milyar 198 milyon TL’lik net cirosu ile listede yer alırken şimdiden bir sonraki senenin çalışmalarına başlayarak yükselişini devam ettireceğinin sinyallerini veriyor.

Tekstilkent’teki showroomu  ile başladığı otomotiv sektörüne 2 sene içerisinde Çanakkale ve Ümraniye Showroom’unu da açarak sektöre vermiş olduğu önemi kanıtlamış oldu. Satış ve satış sonrasında hizmet verdiği Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda kullanıcılarının vazgeçilmez adresi olan Avek Otomotiv, sunmuş olduğu hizmetler ve müşteri memnuniyeti ile adından sıkça bahsettiriyor.

Bu başarıya markaya, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği önemle, hedef odaklı çalışma anlayışıyla geldiklerini belirten Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı: “Avek olarak Fortune 500 Türkiye gibi prestijli ve önemli bir sıralamada yer almamızın önemi bizim için büyük. Bu başarılarla hedeflerimizi daha yükseğe taşıyoruz.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz