Vatandaş indirimli alışveriş için CNR EXPO’ya akın ediyor

CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen Bayram Alışveriş Günleri’nde firmalar birer birer stoklarını eritirken, vatandaş da kaliteli ve indirimli alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor.

20 Haziran 2017 Salı, 18:28
1497949537_Alisveris_2

Vatandaş indirimli alışveriş için CNR EXPO’ya akın ediyor

Düzenlendiği her yıl özellikle hafta sonlarında izdihamın yaşandığı organizasyonu, geçtiğimiz hafta sonu 24 bin 760 kişi ziyaret etti. Arife Günü olan 24 Haziran tarihine kadar devam edecek organizasyonda, firmalar ellerindeki ürünleri sürekli yeniliyorlar ve özel kampanyalı satışlarını artırıyorlar.
CNR Holding tarafından organize edilerek gelenekselleşen Üreticiden Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri, yüksek satış potansiyeliyle firmalara ilaç gibi geldi. Yerli ve yabancı 200’ün üzerinde markanın yer aldığı organizasyonda, firmalar beklentilerinin üzerinde bir taleple karşılaştılar. Düzenlendiği her yıl özellikle hafta sonlarında izdihamın yaşandığı organizasyonu, geçtiğimiz hafta sonu 24 bin 760 kişi ziyaret etti. Ellerindeki stoklarını tamamen eritmeyi hedefleyen firmalar, stantlarındaki ürünleri sürekli yeniliyorlar. Yüzde 90’lara varan indirimlerin uygulandığı organizasyonda firmalar özel kampanyalı satışlarını artırıyorlar.
Bin 300 saat satıldı, hedef 3 bin

Organizasyonun ilk günü olan 14 Haziran’dan bu yana distribütörleri olduğu markaların saatlerini Bayram Alışveriş Günleri’ne özel olarak outlet fiyatlarının da altında satışa çıkaran Saat&Saat standının önünde vatandaş uzun kuyruklar oluşturuyor. Fiyatları 500 lira ile 3 bin lira arasında değişen Fossil, DKNY, Armani, Michael Kors, Adidas gibi bilinen markaların saatleri, 100 lira ile 250 lira arasında değişen fiyatlara satılıyor. Saat&Saat Kurumsal Satış Yöneticisi Seda Çetinkaya “Organizasyona stoklarımızı eritmek amacıyla katıldık. Bugüne kadar bin 300 saat sattık. Hedefimiz 3 bin saat satmak, her gün standımızdaki saatleri yeniliyoruz” diye konuştu.
Ciro iki kat arttı

Sarı Etiket firması stoklarını eritmek için organizasyona özel yeni yeni kampanyalar uyguluyor. Firma mağazalarında sattığı 500 liralık takım elbisenin fiyatını 50 liraya, 150 liraya sattığı elbisenin fiyatını ise 15 liraya düşürdü. Firma Genel Müdürü Genco Özcan organizasyonun piyasayı hareketlendirerek alışverişi canlandırdığını belirterek, şöyle konuştu: “Geçtiğimiz yıl Bayram Alışveriş Günleri’nde 11 günde yaptığımız ciroya, bu yıl organizasyonun ilk 5 gününde ulaştık. Hafta sonunda da geçtiğimiz yılın hafta sonuna göre ciromuzu iki kat artırdık. Hedefimiz bu organizasyon aracılığıyla stoklarımızı eritmek.”
Arife Günü de ziyarete açık olacak

Akla gelebilecek her türlü ihtiyaca cevap veren Bayram Alışveriş Günleri’nde 5 liraya tişört, 10 liraya pantolon-etek, 15 liraya gömlek, 15 liraya elbise, 10 liraya ayakkabı, 5 liraya terlik, 1 liraya çorap, 50 liraya takım elbise, 80 liraya çelik tencere seti, 10 liraya deri kemer, 15 liraya erkek cüzdanı gibi binlerce ürün çeşidi satılıyor. CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen 24 Haziran Arife Günü’ne kadar devam edecek Bayram Alışveriş Günleri, 12.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz