Babalar Günü ve bayram alışverişi bir arada

Kıyafetten kozmetiğe, hediyelik eşyadan ayakkabıya ve gıda ürünlerine kadar vatandaşların tüm ihtiyaçlarını özel indirimli fiyatlara karşılayan Bayram Alışveriş Günleri, 24 Haziran Arife gününe kadar CNR EXPO’da devam edecek.

16 Haziran 2017 Cuma, 15:51
1497616518_Alisveris_9

Babalar Günü ve bayram alışverişi bir arada

Bayram Alışveriş Günleri, Babalar Günü için alışveriş yapacak vatandaşa kaliteli ve uygun fiyatlara ürün seçenekleri sunmasıyla da dikkat çekiyor. Organizasyonda bayram alışverişinin yanında Babalar Günü alışverişi de bir arada yapılıyor.

Hem kaliteli hem de uygun fiyata bayram alışverişi imkanı ile 2000’den bu yana düzenlenerek gelenekselleşen ‘Üreticiden-Tüketiciye Bayram Alışveriş Günleri’ CNR EXPO Yeşilköy’de yoğun ilgi ile devam ediyor. Organizasyonda, hazır giyimden ayakkabıya, kozmetikten hediyelik eşyaya, ev tekstiline, çocuk giyiminden çikolata, şekerleme ve hediyelik eşyaya kadar 200’ün üzerinde markanın binlerce ürünü sergileniyor. Ziyaretçilere yüzde 90’lara varan indirimlerin uygulandığı Bayram Alışveriş Günleri yalnızca bayram alışverişi değil, Babalar Günü için alışveriş yapacaklara da pek çok seçenek sunması ile dikkat çekiyor.

Babalar için ayakkabıda yüzde 80 indirim

Babalar Günü ve bayram alışverişinin bir arada yapıldığı organizasyonda, firmalar özellikle hafta sonunda satışlarını büyük oranda artıracaklarını belirtiyorlar. Ayakkabı, kemer, cüzdan, kartvizitlik, deri erkek kol çantaları, gömlek, takım elbise, sırt çantası gibi pek çok hediyelik ürünün bulunduğu organizasyonda, Bambi markası hafta sonu Babalar Günü nedeni ile satışlarında ciddi yükseliş bekleyen markalar arasında yer alıyor. Bambi Satış Temsilcisi Metin Çatalkaya, “Bayrama ve Babalar Günü’ne özel vatandaşa yüzde 80 indirim uyguluyoruz. 7-8 bin çift erkek ayakkabımızı Bayram Alışveriş Günleri’nde sergiliyoruz. Babalar Günü ve bayram alışverişini bir arada yapan vatandaşı da düşündüğümüzde ayakkabılarımızın tamamını organizasyonda satmayı hedefliyoruz” dedi. Bambi mağazalarında 200 lira civarına satılan ayakkabılar, organizasyona özel olarak 19 liradan başlayan fiyatlara, 130 liralık çantalar da 40 liralık fiyat etiketleri ile ziyaretçilere sunuluyor. Pek çok bilinen markanın ürününü bir arada satan Sarı Etiket firmasında da 5 liraya erkek tişörtleri, 10 liraya pantolon ve 50 liraya takım elbise bulunabiliyor. Sezonda 169 lira fiyat etiketi bulunan Avva marka gömleğin fiyatı da organizasyona özel olarak 15 liraya düşürüldü.

Bayram Alışveriş Günleri’nde saat kuyruğu

Adidas, DKNY, Matraş, Bambi, Saat&Saat, Sunset, Avva, Thomas, Roberto Cocalli, Mango, Abbate, Stone Blue, Fabio Morello, LK&JNS, Y-London, Stradivairus gibi markalı ürünlerin satıldığı organizasyonda Saat&Saat’in standı gözde stantlar arasında yer alıyor. Distribütörleri olduğu markaların saatlerini Bayram Alışveriş Günleri’ne özel olarak outlet fiyatların da çok altında satışa çıkaran firmanın, Fossil, DKNY, Armani, Adidas gibi bilinen markalarının saatleri için vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturuyor. Fiyatları 500 ile 3 bin lira arasında değişen saatler organizasyona özel olarak, 100 ile 250 lira arasında değişen fiyat etiketleri ile satılıyor. Yoğun ilginin gösterildiği saatlerde vatandaşlar tek seferde üçer beşer tane satın alıyorlar. Daha ilk günden neredeyse erkek saatlerini tüketen firmanın standında, kadınlar için daha pek çok marka saat bulunuyor. U.S Polo markasının valiz, sırt çantaları, erkek deri kol çantaları, kemerler, laptop çantaları, erkek cüzdanları ve kart viziteliklerinde de organizasyona özel yüzde 80’e varan indirimler uygulanıyor.

100 binin üzerinde ziyaretçi hedefi

100 binin üzerinde ziyaretçinin hedeflendiği organizasyon, 24 Haziran Arife gününe kadar devam edecek. Vatandaşın organizasyona ulaşımını kolaylaştırmak için Marmaray‘ın Kazlıçeşme istasyonundan ve deniz otobüsleri iskelesinden bu yöne servisler sağlanıyor. Organizasyon her gün 12.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz