Porland’dan Ankara’ya iki yeni mağaza

retici ve perakendeci kimliği ile dünyanın sayılı porselen markalarından biri olan Porland, Antares ve Armada AVM’de iki yeni mağaza açtı.

15 Haziran 2017 Perşembe, 15:28
porland_antares_magaza

Porland’dan Ankara’ya iki yeni mağaza

Ankara Antares ve Armada AVM’de açtığı yeni mağazaları ile yurtiçinde toplam mağaza sayısını 28’e yükselten Porland, Fabrika ve Studio konseptli mağazaları ile hem ev kullanıcılarına hem de profesyonellere hitap ediyor.

Kendine özgü, dünyada ve Türkiye’de bir ilk olanPorland Fabrika’ konseptinde açılan mağazalarına bir yenisini daha ekleyen Porland, 1134 metrekare alana sahip Antares AVM mağazasında; günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramda kullanılmak üzere çeşit çeşit porselen takımlar, cam ve çelik ürünler, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke ve bütçeye uygun hediyelik ürünler bulunuyor. Porland Fabrika mağazalarında, ev kullanıcılarının yanı sıra horeca kesimi için ayrıcalıklı ürün seçenekleri yer alıyor.

Aynı gün Armada AVM’de açılan ikinci mağazası ile Ankara’da mağazalarını yaygınlaştırmaya devam eden Porland, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Türkiye’de 28 farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.

2017’ye yeni yatırımlarla devam eden Porland yılsonuna kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında yatırımlarına hız kesmeden devam edecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz