Güncel Ekonomi Haberleri
tur_assist_esra_karagoz_yuksek
9 Haziran 2017
0 YORUM
456 OKUNMA

Esra Karagöz Yüksek Tur Assist’in dijital başarısını anlattı

Tur Assist Pazarlama Müdürü Esra Karagöz Yüksek, Google’ın İstanbul’da Dome’da düzenlediği konferansta dijital pazarlama faaliyetleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu

Esra Karagöz Yüksek, Tur Assist’in dijital başarısını anlattı

İspanyol Maphre’nin Türkiye’de 20 yıldır faaliyette bulunan şirketi Tur Assist, Google’ın Magna Dijital Pazarlama Ajansı’yla birlikte düzenlediği “Dijital Potansiyelini Keşfet” adlı konferansta dijital pazarlama faaliyetlerini hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Tur Assist Pazarlama Müdürü Esra Karagöz Yüksek, konferansta, “Dijital Dönüşüm Sürecimiz” isimli bir sunum gerçekleştirdi.

24 Mayıs 2017 tarihinde Google’ın İstanbul Dome ofisinde gerçekleşen konferansta dijital pazarlama faaliyetleri hakkında katılımcılara sunum gerçekleştiren Yüksek, dijitalleşme sürecinde işin uzmanıyla birlikte yol almanın önemine vurgu yaptı.

DİGİTAL PAZARLAMA VE DÖNÜŞÜM SÜRECİ

Tur Assist’in dijital pazarlamaya ve şirketin bütün fonksiyonlarında dijital dönüşüm sürecine verdiği önemi özellikle vurgulayan Esra Karagöz Yüksek, Tur Assist’in sektör lideri ve sektörün en inovatif oyuncusu olmasının dijital dönüşüm sürecine başlamalarında itici güç olduğunu belirtti.

Tur Assist’in dijital dönüşüm süreci ve Google’ın şirketlere tanıdığı dijital fırsatlar hakkında bilgi ve tecrübelerini aktaran Tur Assist Pazarlama Müdürü Yüksek, şunları söyledi:

İŞİN UZMANIYLA ÇALIŞMANIN ÖNEMİtur_assist_esra_karagoz_yuksek_02

“Tur Assist olarak, dijital pazarlamaya karar vermemizdeki en büyük etkenlerden biri, dünya tüketim trendlerinin dijitale kayması idi. Asistansta sektör lideri olmamızın yanında yenilikçi yapımız, bizi bu noktaya getirdi. Kararımızın arkasında kapsamlı analizler, tüketici gereksinimlerinin gözlemlenmesi ve yoğun harcanan mesailer var elbette. Dijitalleşme sürecinde işin uzmanı bir stratejik partner ile ilerlemenin bizim için doğru adım olduğuna karar verdik. Bu doğrultuda Magna Dijital Pazarlama Ajansı’nı dijital dönüşüm sürecimizde stratejik partnerimiz olarak belirledik.”

DİJİTAL PAZARLAMA HARCAMALARININ KARŞILIĞINI ALMAK

Sözlerini, “Dijital ortamda müşteri ile etkileşime girdiğimiz mecraları kullanıcılara en iyi müşteri deneyimi yaşatacak şekilde hazırladık.” Şeklinde sürdüren Yüksek, şöyle devam etti: “Dijitalleşme sürecinde öncelikle Tur Assist’in kurumsal web sitesini yenileyerek kullanıcı dostu haline getirdik. Bunun yanında resmi web sitemizi destekleyecek www.turassistleyasam.com web sitemizi oluşturarak tüketicilerin beğenisine sunduk. Dijital ortamda müşteri ile etkileşime girdiğimiz mecraları kullanıcılara en iyi müşteri deneyimi yaşatacak şekilde hazırladık.”

Tur Assist Pazarlama Müdürü Esra Karagöz Yüksek, “Google AdWords ile dönüşüm oranlarını takip etmek ve iyileştirmek, böylece dijital pazarlama harcamalarınızın karşılığını almanız mümkün.” Diye konuştu.

Tur Assist hakkında:

1996 yılında Mapfre Asistencia’nın Türkiye şirketi olarak kurulan Tur Assist; yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden marangoza kadar farklı alanlarda toplamda 8 bini aşkın hizmet birimi ile başta sigorta ve otomotiv şirketleri olmak üzere pek çok sektördeki değerli kurumun 12 milyonu aşkın müşterisine 7 gün 24 saat acil hizmetler sunuyor.

Esra Karagöz Yüksek hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine çok uluslu bir yönetim danışmanlığı şirketinde başlayan Esra Karagöz Yüksek, 12 yıllık pazarlama kariyeri boyunca özellikle dijital pazarlama ve müşteri deneyimi yönetimi alanlarında uzmanlaştı. 4 yılı aşkın süredir Tur Assist Pazarlama Müdürü pozisyonunda görev alan Karagöz, Tur Assist’te de başarılı ve inovatif projelere imza atması ile tanınıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz