Sabri Tütüncü en etkin CFO’lardan biri oldu

Türkiye’nin köklü sanayi gruplarından Kibar Holding CFO’su Sabri Tütüncü, en başarılı CFO’ların yer aldığı “En Etkin 50 CFO” listesine girmeyi başardı

05 Mayıs 2017 Cuma, 13:28
sabri_tutuncu_kibar_holding_cfo

Sabri Tütüncü en etkin CFO’lardan biri oldu

Türkiye’nin köklü sanayi gruplarından Kibar Holding’in CFO’su Sabri TütüncüEn Etkin 50 CFO” listesine girdi.

Geçtiğimiz yıl ilk defa Fortune Türkiye ve DataExpert tarafından hazırlanan Türkiye’nin ‘En Etkin 50 CFO’ listesinin ikincisi, politik ve ekonomik çalkantıların yaşandığı dönemlerde CFO’ların önemine dikkat çekmek üzere hazırlandı. Türkiye’nin en büyük bin şirketi üzerinden gerçekleştirilen araştırmada, şirketlerin finansal performanslarının ve bireylerin kritik CFO başarı kriterlerindeki performanslarının kapsamlı bir araştırma metodolojisi ile araştırma danışma kurulu tarafından incelenmesi sonucunda Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su belirlendi. Yöneticiler ödüllerini 11 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecek törenle alacaklar.

Bu yıl listeye girmeyi başaran Sabri Tütüncü, politik ve ekonomik gelişmelere rağmen Kibar Holding’in Türkiye’nin potansiyeline güvendiğini ve yatırımlarına hız kesmeden devam ettiğini ifade etti.

Tütüncü, “Bugün 2016 kombine cirosu 25 milyar TL olan Kibar Grubu’nun dış ticareti 2,5 milyar dolara ulaşıyor ve grup şirketlerinin satışlarının yüzde 60’ı ihracattan elde ediliyor. Her biri küresel güçlü aktörler olan grup şirketlerimiz, global arenada iddialı bir büyüme içerisindedir. Önümüzdeki dönemde, tarihsel geçmişimizin bir parçası olan “yenilikçilik” ve teknolojik dönüşüm, kurum kültürümüzde etkili olmaya ve ilkleri gerçekleştirmek için bize yol göstermeye devam edecek. Grup şirketlerimiz, başarılı işlere, yatırım ve projelere imza atarak küresel oyuncular olma yolunda emin adımlarla ilerleyecekler” dedi.

Incoming search terms:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 Q_H7j4nLqNjNXeiAyKakR2j1fAShFHBSoWMV-IhsPsMz6L-St2S_vdZ7FJ3wmmL8 a0f7267a1af20c704f7ef3375fb0b3dbe676a773&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz