HDI Sigorta, Erzurumspor’a forma sponsoru oldu

2016 yılından bu yana Türkiye’nin profesyonel ve amatör branşlarında yarışan spor kulüplerine destek veren HDI Sigorta, bu kez de Erzurumspor’un forma sponsoru oldu

13 Nisan 2017 Perşembe, 15:27
hdi_sigorta_erzurumspor

HDI Sigorta, Erzurumspor’a forma sponsoru oldu

HDI Sigorta, bu kez de Erzurumspor’a forma sponsoru oldu. İmza töreni, 8 Nisan’da Erzurum Belediye Başkanı’nın makamında gerçekleştirildi. Törene HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan ve Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen katıldı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle 2005 yılında kurulan kulüp, 2. ligde başarılı bir performans sergiliyor. 2016-2017 sezonunda takımın forma sponsorluğunu üstlenecek olan HDI Sigorta ise, 2016 yılından bu yana Türkiye’nin profesyonel ve amatör branşlarında yarışan spor kulüplerine destek veriyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, şunları söyledi: “Şehir kulüplerimiz, şehrin nabzını tutan en önemli oluşumlarından biri. Bu sebeple, tüm liglerde gayret gösteren ekiplerimize destek verilmesi gerekiyor. 2016-2017 sezonunda Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin yanında olarak Erzurumspor’a ve Erzurum’a katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bundan sonra da Türk sporunun yanında olmaya devam edeceğiz.”

HDI Sigorta, bu yıl ayrıca Türkiye Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe, Galatasaray Spor Kulübü, Trabzonspor, Bursa BB Spor Kulübü Derneği, Anadolu Efes Spor Kulübü Derneği, Karşıyaka Spor Kulübü, Altay Spor Kulübü ve Bandırma Spor Kulübü Derneği ile reklam ve sponsorluk anlaşmaları imzaladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz