Oya Aydoğan’ın durumu kötüye gidiyor

orusu günlerdir sorulmaya devam ediyor. Oya Aydoğan’ın kanamasının durdurulduğu, ancak bu kez de beyninde ödem oluştuğu belirtildi. Hayati tehlikesi devam eden Oya Aydoğan’ın, 48 saat daha uyutulacağı açıklandı

13 Mayıs 2016 Cuma, 15:21
Başlıksız-1-Kurtarıldı

Oya Aydoğan’ın durumu kötüye gidiyor

Oya Doğan‘dan bugün umutları kıran bir haber geldi.. Geçtiğimiz günlerde aort damarı yırtılan oyuncu Oya Aydoğan’ın sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü hastaneden açıklama yapıldı. Hastaneden yapılan açıklamada Oya Aydoğan’ın beynindeki ödemin yapılan tedaviye cevap vermediği belirtildi.

İşte Oya Aydoğan’ın sağlık durumu hakkında yapılan son açıklama: Sayın Oya Aydoğan’ın sağlık durumu ciddiyetini korumakta, hayati tehlikesi devam etmektedir. Uyutulmaya devam edilen Oya Aydoğan’ın tekrar çekilen beyin tomografisinde, ödemin yapılan tedaviye cevap vermediği, yaygın olarak devam ettiği saptanmıştır. Yoğun bakımda hekimlerimiz tarafından gerekli tedavilerin uygulanmasına devam edilmektedir.

AORT damarı yırtılması sonucu kaldırıldığı hastanede 12 saat süren ameliyat geçiren oyuncu Oya Aydoğan’ın beyninde ödem tespit edildiği açıklandı. 48 saat daha uyutulacak olan oyuncunun durumunun ciddi olduğunu açıklayan Liv Hospital Başhekimi Op. Dr. Adil Tanık, ”Beyin ödemi konusunda maalesef şu an sadece izleme aşamasındayız. İlerleyip ilerlemeyeceğini zaman gösterecek. Uyandırılıp  uyandırılmaması buna bağlı” dedi.

12 saatlik ameliyat sonrası durumu ciddiyetini koruyan  Aydoğan’ın program yorumculuğunu paylaştığı arkadaşları;  Lerzan Mutlu, Bircan İpek ve Sinan Özedincik programın bugünkü bölümünde  Oya Aydoğan’ın yaşadıklarını anlattı ve canlı yayında  Aydoğan için dua ettirdi. Programı sundukları süre boyunca bir hayli üzgün oldukları görünen sunucular, cuma günü programda yaşadıklarını anlattılar. Ekonomi Güncel haberler

-Aksam

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz