Sinem Güven yeni takılarını tanıttı

Eskilerin gözde mankenlerinden Sinem Güven yeni takılarını Ankara’da tanıttı. Podyumlara veda ettikten sonra takı tasarlamaya başlayan ve koleksiyonlara imza atan Sinem Güven, Mesa Koza 66’nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte, takılarını tanıttı

08 Kasım 2015 Pazar, 13:29
Sinem Güven yeni takılarını tanıttı

Podyumlara veda ettikten sonra takı tasarlamaya başlayan ve koleksiyonlara imza atan Sinem Güven, Mesa Koza 66’nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte, takılarını Başkentlilere tanıttı. Ankara’nın değişmeyen gözde semti Gaziosmanpaşa’da yükselen MESA KOZA 66’daki etkinliğe, takıyı tarzın bir parçası olarak gören, Ankara cemiyet hayatının önde gelenleri katıldı. Sinem Güven’in takıları, davetlilerin beğenisini kazandı.

Sinem Güven takıları (2)Çocuklar için tasarladığı “Defne-Sinem Güven Koleksiyonu”, Hindistan’dan ilham aldığı ”Hathi Koleksiyonu”na imza atan Sinem Güven, bu kez koleksiyonlarını Başkentin tam kalbinde, manzara, konfor ve prestiji buluşturan Mesa Koza 66’da takı trendini izlemek isteyenlerle paylaşmaktan mutluydu.

Zemin+ 35 katlı kule blok ve zemin+8 katlı yatay blok olmak üzere toplam iki bloktan oluşan MESA KOZA 66, iki farklı alternatif yaşam biçimini bir arada sunuyor. MESA KOZA 66, “Kule”de 156 ve “Yatay Blok”ta ise 50 daire olmak üzere, çeşitli tip ve büyüklüklerdeki toplam 206 konut seçeneği ile tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz